Kūno priežiūros procedūros

Anticeliulitinis kūno įvyniojimas + presoterapija (45min)
45€

Presoterapija (limfodrenažas) yra mechaninis drenažo metodas, kuris, veikdamas cirkuliacinę sistemą ir kitas anatomines struktūras, leidžia pašalinti intersticinio skysčio perteklių ir paskatina veninę ir limfos cirkuliaciją. Presoterapija stimuliuodama teigiamai veikia kraujotaką, ir puikiai pašalina problemas, susijusias su ilgalaikiai pablogėjusia cirkuliacija: veninės kraujotakos ir limfos apykaitos nepakankamumas, patinimai, venų varikozė ir sunkių kojų pojūtis.

Presoterapijos pagalba galima pasiekti puikių rezultatų grožiui bei sveikatai:

 • pagerinti kraujotaką, normalizuoti kraujotakos sistemos veiklą;
 • normalizuoti limfinės sistemos veiklą, pašalinti šlakus, išvalyti iš organizmo toksinus;
 • pašalinti audiniuose susikaupusius skysčius;
 • sumažinti arba visai pašalinti galūnių tinimą;
 • sureguliuoti žarnyno veiklą;
 • puiki profilaktika moterims, turinčios venų varikozės problemų;
 • sumažinti svorį, celiulito požymius, pakoreguoti figūrą;
 • pašalinti nuovargį, padėti atsipalaiduoti ir pailsėti – mūsų sistemos poveikis panašus į atpalaiduojamojo masažo poveikį;
 • pagerinti raumenų tonusą;
 • atkurti odos elastingumą ir stangrumą.

Procedūros metu naudojamų gelių efektyvumas remiasi subalansuotu kiekiu aukštos koncentracijos angliavandenių, turinčių intensyvų termoreguliacinį, angiotoninį ir riebalus skaidantį poveikį.

Rezultatai:

 • Celiulito naikinimas;
 • Kūno apimčių mažėjimas (apytiksliai 0,5 – 1,0 cm per vieną procedūrą);
 • Svorio sumažinimas;
 • Šlakų pašalinimas, organizmo išvalymas;
 • Jungiamojo ir riebalinio audinio ląstelių atstatymas;
 • Mikrocirkuliacijos ir limfos tekėjimo atstatymas;
 • Medžiagų apykaitos optimizavimas;
 • Odos elastingumo padidinimas;
 • Strijų profilaktika.
 • Profilaktika išsiplėtusioms venoms ir kuperozės požymiams.

Anticeliulitinis įvyniojimas labai efektyvus derinant vakuuminį masažą ir limfodrenažą (presoterapija) – limfodrenažo dėka suaktyvėja limfa bei kraujotaka, taigi, dėl to žymiai geriau įsisavinamas termoaktyvusis anticeliulitinis gelis.

Liposažas
45€

Liposažas – pasaulyje vienas iš populiariausių liekninamųjų anticeliulitinių masažų, atliekamas rankomis. Liposažas yra natūralus, neinvazinis, neagresyvus ir ne toks skausmingas. Jo metu, atsižvelgiant į kiekvieno paciento individualią kūno sandarą, celiulito laipsnį ir riebalinio audinio ypatumus, veikiami gilieji odos ir paodžio riebalų sluoksniai. Liposažas gerina medžiagų apykaitą, šalina limfos bei vandens sankaupas, pabrinkimus, toksinus, tonizuoja raumenis, stangrina sudribusią kūno odą, mažina celiulitą. Rekomenduojama 10-15 masažų kursas 2 kartus per savaitę.

Kūną modeliuojantis masažas su naujausios kartos LPG Alliance Premium SPA aparatu
50€

Rezultatas po LPG endermologie masažo kurso. 

Kodėl verta rinktis LPG masažą?

* Neskausminga

* Jokių šalutinių efektų

* Jokių cheminių produktų

* Ilgalaikiai rezultatai

* 100 % saugu

Masažo nauda:

* Mažinamas celiulitas

* Stangresnė ir elastingesnė oda

* Mažinamas poodinis riebalinis sluoksnis

* Lygėja strijos ir randai

100 % pagarba tavo kūnui!

Endermologija (LPG masažas) yra vienas populiariausių ir efektyviausių figūros korekcijos ir veido odos atjauninimo metodų, kuriuo naudojasi grožio salonų lankytojai visame pasaulyje. Kitaip nei daugelis estetinės medicinos procedūrų, endermologija neturi šalutinio poveikio. Procedūra yra tokia saugi, kad ją galima atlikti netgi nėščioms ir žindančioms moterims, jei norima pagerinti jų savijautą.

Remiantis oficialiais duomenimis, LPG įranga naudojama 110 pasaulio šalių. Kiekvienais metais 60 milijonų vyrų ir moterų atliekamas procedūrų kursas, o metodikos efektyvumas patvirtintas 145 moksliniais tyrimais. Lietuvoje, kaip ir kitose pasaulio šalyse, LPG masažo procedūras siūlo geriausios klinikos ir grožio salonai.

LPG masažo metu suaktyvinamos odoje esančios riebalinės ląstelės bei skatinamas jų deginimo procesas, tokiu būtų formuojamos kūno linijos ir atsikratoma nepageidaujamo celiulito. Dėl naujausios aparato technologijos masažas atliekamas daug giliau ir efektyviau ir yra visiškai neskausmingas.

Būtent su šiuo naujausios kartos LPG ALLIANCE PREMIUM SPA aparatu galite pamatyti pirmuosius pokyčius jau po 3-ios procedūros. Stebimi rezultatai po 12 procedūrų: 5,2 cm sumažėja talija, 67% mažiau celiulito, 71% stangresnė oda.

Procedūras rekomenduojama atlikti 2 kartus per savaitę (10-12 procedūrų kursas).

Niekada sveikatos neaukokite dėl grožio!

Klausimas. Ar LPG masažo rezultatas tiesiogiai priklauso nuo aparato, kuriuo atliekama procedūra, modelio?

Atsakymas. LPG procedūros Baltijos šalių grožio rinkoje tapo populiarios daugiau nei prieš penkiolika metų. 2010 metais rinkoje atsirado prietaisai „Integral“. Jais atliekama procedūra nuo jų pirmtakais atliekamų procedūrų iš esmės skyrėsi efektyvumu ir pojūčiais. 2017 metais kompanija LPG rinkoje pristatė naujos rūšies įrangą „LPG Cellu M6 Alliance“. Tai buvo tikra šios srities revoliucija.

Moksliniais tyrimais buvo įrodyta, kad prietaisais „Alliance“ daromas poveikis pasiekiamas du kartus greičiau ir yra ryškesnis, negu tą patį atliekant „Integral“ įrenginiais. „Alliance“ aparatų konstrukcija buvo pakeista radikaliai: dabar „Alliance“ aparatu daromas masažas negali būti vadinamas vakuuminiu, naudojant volelius, nes volelis dabar tik vienas, o ne du, kaip buvo anksčiau, ir vakuumas yra, bet ne visada. Be to, „Alliance“ aparate įdiegtas patentuotas ALLIANCE SKIN IDENTITY jutiklis, kuris leidžia optimizuoti audinių suėmimą, todėl procedūra yra labai veiksminga ir saugi net ir veikiant pažeistą, suvytusią odą.

Klausimas. Kokių rezultatų galima pasiekti ir kaip greitai matomas procedūrų rezultatas?

Atsakymas. Atlikę procedūrų kursą (vidutiniškai tai yra 8–12 seansų 2–3 kartus per savaitę), klientai pastebi smarkiai sumažėjusias kūno apimtis ir celiulito požymius, taip pat gražesnę odos išvaizdą ir geresnę savijautą. Pirmus rezultatus galima pastebėti po trijų procedūros, atliekamos aparatu „Alliance“, seansų; po šešių procedūros, atliekamos prietaisu „Integral“, seansų ir po 8–10 seansų, kai procedūros atliekamos senais prietaisais „Keymodule“.